Ciężarne panny młody nie powinny zwlekać z wyborem sukni ślubnej

Ciężarne panny młode powinny wybrać suknię ślubną jak najwcześniej. To pozwoli uniknąć stresującego momentu wyboru sukni przed samym ślubem, a także da możliwość większego wyboru kreacji. Dobra krawcowa, wie jak przygotować suknię, żeby pasowała nawet wtedy, gdy ciało przyszłej mamy jeszcze będzie się zmieniać.

Suknie ślubne dla ciężarnych są zazwyczaj wykonywane na zamówienie. Panny młode nie powinny jednak zwlekać z wyborem sukni ślubnej, ponieważ ostateczne przymiarki robi się na miesiąc przed uroczystością.

– Panny młode bardzo często wstrzymują się z wyborem sukni, bo myślą, że przytyją, brzuszek urośnie i generalnie potem nie wejdą w sukienkę. Zawsze możemy sukienkę zamówić 2-3 rozmiary większą i ewentualnie ją potem dopasować. Natomiast samo dopasowanie odbywa się mniej więcej miesiąc, dwa, a nawet trzy tygodnie przed ślubem. Sukienka jest dopasowana do takiego etapu, w którym akurat panna młoda się znajduje – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Justyna Łazarz z salonu sukien ślubnych Royal Splendor.

Ciężarna panna młoda

Krawcowe i salony sukien ślubnych biorą pod uwagę to, że ciężarna panna młoda może przytyć, że biust na pewno urośnie. Sylwetka jednak się nie zmienia i w tym tkwi sekret dobrze dopasowanej sukni.

– Sukienka dla panny młodej będącej w ciąży powinna być bardzo wygodna. Bo wiadomo, że już samo wesele i ślub są dość stresujące, dość obciążające organizm, więc sukienka powinna być lekka. Dobrze, żeby miała ramiączka, wtedy nie trzeba ściskać panny młodej gorsetem – tłumaczy Justyna Łazarz.

Ramiączka nie są jedynym rozwiązaniem dla ciężarnych panien młodych. Najodpowiedniejsze suknie dla ciężarnych to suknie odcięte pod biustem. Kobiety często wybierają krótkie sukienki do ślubu, a w przypadku ślubów cywilnych decydują się na kolorowe tkaniny.

Źródło:lifestyle.newseria.pl

Autor

Redakcja

fotohobby.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Kontakt

E-mail: kadr@fotohobby.pl

Kontakt do redakcji

zamowienia@fusionpress.eu
+48 794 502 662

Portal wspierany przez: avm4you.pl, hurtownię optyczną z dużym wyborem soczewek kontaktowych.