Wesele Inaczej

Wesele – jedno słowo a tyle skojarzeń!

Jasna przestronna sala, stoły ozdobione liliami, rzędy białych krzeseł z kokardami oraz tańczący nowożeńcy – panna młoda w przepięknej białej sukni i welonie oraz pan młody w idealnie skrojonym garniturze.

Pole, drewniane krzesła rozstawione w kilku rzędach obok zdobionego kwiatami polnymi łuku, niewielka orkiestra, pan młody w białej koszuli i lnianych spodniach oraz panna młoda z wiankiem na głowie.

Czy plaża na końcu świata, zachód słońca, panna młoda w zwiewnej cienkiej sukience na ramiączkach, pan młody w hawajskich spodniach, a oprócz nich tylko kapłan, który zgodził się udzielić im ślubu w tak odległym kraju.

To są dobrze znane scenariusze wesel, które pewnie nigdy nie wyjdą z mody. Są to weselne klasyki, które każdy zna na pamięć. Istnieje jednak jeden mniej oczywisty pomysł na jeden z najważniejszych dni w życiu młodej pary  - wesele w stylu American Rock.

Atrakcje weselne

Tatuaże, motocykle, muzyka rockowa na żywo, pełne stoły jedzenia i rzeki alkoholu – a to wszystko w samym sercu Łomianek, w Jack's Bar and Restaurant. Wygodne sofy i fotele, bary w drewnie, wydzielona palarnia, duży parkiet i miejsce na organizację imprez muzycznych i koncertów. Niepowtarzalna atmosfera niekończącej się zabawy oraz przytulny klimat stanowią o tym że wesele w Jacksie na długo zapadnie w pamięć

Weselny koktajl, którego najważniejszym składnikiem jest miłość pary młodej, najlepiej zamieszać w niepowtarzalnym miejscu, które nosi dumną nazwę Jack's Bar&Restaurant

Źródło:lifestyle.newseria.pl

Autor

Redakcja

fotohobby.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Kontakt

E-mail: kadr@fotohobby.pl

Kontakt do redakcji

zamowienia@fusionpress.eu
+48 794 502 662

Portal wspierany przez: avm4you.pl, hurtownię optyczną z dużym wyborem soczewek kontaktowych.