Czy klasyczny kalendarz jednodzielny jest nadal funkcjonalny?

Współcześnie wiele osób wybiera wersje elektroniczne kalendarzy i organizatorów czasu. Mimo to kalendarze jednodzielne często pojawiają się w naszych biurach, mieszkaniach czy domach. Ich używanie niesie za sobą wiele zalet. Nie tylko ćwiczą pamięć i poprawiają kreatywność, ale również do działania nie potrzebują baterii - w przeciwieństwie do elektronicznych rozwiązań. Co więcej, personalizowane kalendarze stały się niesamowitą formą reklamy i promocji firm. Dzięki nim pamięć o przedsiębiorstwie utkwi w potencjalnych klientach na cały rok.

Kalendarz ścienny jednodzielny

Na rynku znajdziemy szeroki wachlarz kalendarzy ściennych w wielu konfiguracjach, a w nich najbardziej popularne, czyli wersje jednodzielne. Są to bardzo zgrabne, profesjonalne produkty. Składają się z główki i plecków. Wiele firm oferuje ich personalizację według indywidualnych projektów. Z tej usługi korzysta wielu producentów i marek, które chcą zachwycić, pozyskać, bądź utrzymać klientów profesjonalnie wykonanym jednodzielnym kalendarzem ściennym. Firmy umieszczają na nich swoje logotypy oraz znaki graficzne. Ze względu na używanie kalendarza przez cały rok jest to idealne rozwiązanie marketingowe, które pozostanie w pamięci zainteresowanych przez długi okres czasu.

Kalendarz jednodzielny ze zdjęciem

Szeroka personalizacja kalendarzy jednodzielnych zdjęciami, grafikami i innymi ilustracjami jest ich niezaprzeczalną zaletą. Dzięki temu możliwe jest stworzenie indywidualnych projektów, które będą sprawiały przyjemność przez cały rok. Dużą popularnością cieszą się zdjęcia ślubne będące niesamowitą pamiątką z tego ważnego dnia. Kalendarze mogą służyć również jako ponadprzeciętne prezenty na przeróżne okazje. Idealnie nadadzą się na huczne osiemnastki, prezentując ważne wydarzenia z życia młodego dorosłego. Ponadto będą niezwykłą okazją do zaprezentowania wspólnie przeżytych chwil jako upominek na rocznicę. Rodzice często zamieszczają zdjęcia swoich dzieci, czworonogich podopiecznych, fotografie z wakacji czy innych okazji. Z pewnością kalendarze jednodzielne ze zdjęciami sprawią każdemu przyjemność i będą pamiątką na bardzo długo.

Z kolei firmy wykorzystują ten aspekt i modyfikują kalendarze zdjęciami budynków, pracowników, zakładów. Bezpośrednio i dyskretnie prezentują swój potencjał przed klientem, a jednocześnie budują swój wizerunek. Pokazują markę z jak najlepszej strony, zyskują na profesjonalizmie, a w konsekwencji klienci darzą ich większym zaufaniem. W ofercie wielu drukarni można znaleźć nie tylko jednodzielne, ścienne kalendarze ale również wersje plakatowe, trójdzielne, książkowe, biurkowe, listkowe i inne.  

kalendarz jednodzielny

Kalendarz jednodzielny z zegarem

Do kalendarzy jednodzielnych można dołączyć również elektroniczny zegar. Jest to wielofunkcyjne, wygodne i praktyczne rozwiązanie. Nada się zarówno do celów użytkowych, jak i jako dekoracja w mieszkaniu bądź biurze. Ponadto jest to niezastąpiony i ponadprzeciętny gadżet firmowy. Zachwyci on każdego klienta, a w konsekwencji przedsiębiorstwo zbuduje z nimi silną i dobrą relację.

Jaka jest cena kalendarzy jednodzielnych?

Cena kalendarzy jednodzielnych zależy od wielu czynników. Pierwszym z nich jest materiał z jakiego wykonano produkt. Wysokiej jakości surowce i grube gramatury są gwarancją jaskrawych i pełnych kolorów oraz bardzo dobrej wytrzymałości. Jakość wykonania niewątpliwie wpływa na cenę kalendarza. Nie ulega wątpliwości, że droższe, a zarazem solidniejsze produkty posłużą na dłuższy okres czasu i nie będą niszczyły się tak szybko jak tańsze wersje. Kolejnym aspektem są wszelkie modyfikacje. Wzbogaca się je o dodatkowe folie, które działają błyszcząco na kolory i pełnią funkcję ochronną. Często pomijanym czynnikiem, który ma również wpływ na końcową wartość produktu jest jego bindowanie. Najlepsze firmy oferują spiralne, wytrzymałe rozwiązania. Cena kalendarzy jednodzielnych w ich podstawowych wersjach wynosi około 20 zł, a w wersji zmodyfikowanej i ulepszonej może sięgać nawet 100 zł.

Materiał partnera zewnętrznego, alibiuro.pl

Autor

Redakcja

fotohobby.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Kontakt

E-mail: kadr@fotohobby.pl

Kontakt do redakcji

zamowienia@fusionpress.eu
+48 794 502 662

Portal wspierany przez: avm4you.pl, hurtownię optyczną z dużym wyborem soczewek kontaktowych.